Napínané podhledy LACKFOLIE – jednička v České republice

V České republice působíme na trhu s napínanými stropními podhledy od roku 2007. Začínali jsme jako součást stavební společnosti Orstav Group s.r.o. Úspěchy na českém trhu a využívání profesionálního vybavení k výrobě napínaných stropních podhledů nás postrčilo k samostatnému rozvoji. V roce 2009 jsme otevřeli v Karlových Varech vlastní výrobu napínaných stropních podhledů a pracujeme pod novou značkou – Lackfolie.

Co nabízíme?

Lackfolie s.r.o. nabízí celý komplex služeb od návrhu designu, výroby, montáže a údržby napínaných podhledů, stěn. Novinkou v našich aktivitách je i návrh a výroba veletržních stánků pro firmy, které se chtějí na veletrzích stylově odlišit od ostatních vystavovatelů.

Naši designéři mají zkušenosti s prací na nejrůznějších objektech. Rádi pro vás navrhnou celý interiér místnosti včetně osvětlení a 3D vizualizace. Každý náš projekt je jedinečný a je vytvořen na zakázku s ohledem na potřeby a přání klienta. Pro náročné klienty nabízíme vytvoření exkluzivních podhledů s neobvyklými vizuálními efekty a mnohoúrovňovými konstrukcemi různých tvarů.
Napínané stropy je možné vyrobit a namontovat v průběhu jednoho dne bez nutnosti vystěhování nábytku a následného úklidu prostoru. Společnost Lackfolie vyrábí napínané podhledy z německých a belgických fólií, jejichž kvalitu potvrzují příslušné testy a certifikáty. Naše společnost zaměstnává profesionální mistry. Napínané stropy a stěny Lackfolie vyrábíme přímo na území České republiky a vzhledem k tomu, že v Karlových Varech disponujeme moderním vybavením, obejdeme se bez pomoci zprostředkovatelů. Máme vlastní unikátní technologii svařování fólie.
Pokud nejste spokojeni s kvalitou vašich napínaných podhledů nebo vás už prostě nebaví stará barva a textura vašeho podhledu, provedeme za pouhých několik hodin remontáž napínaných podhledů s 25% slevou z celkové hodnoty práce.
Garantujeme, že v průběhu 10 let po montáži váš strop neztratí svůj původní vzhled a spoje zůstanou nepoškozené. Záruka na práce související s montáží napínaného podhledu je 36 měsíců.

Certifikáty

Certifikat-I Certifikat-II Certifikat-III Certifikat-IV Certifikat-V Certifikat-VI Certifikat-VII

Back to Top